Advanced C1 – C2
Mart 29, 2019
AİLE BİRLEŞİMİ

Aile Birleşim Kursları
İngilizce Almanca


İndirimli kayıtlarımızdan faydalanın

A1 ALMANCA KURSU

İkamet yasası ile ilgili, Almanya’daki eşin yanına gitmek isteyen kişiler, bulundukları illerin bağlı oldukları Alman Başkonsolosluklarına başvurmadan önce, gerekli evrakları tamamlamak zorundadırlar. Evraklar arasında olan Almanca A1 sertifikasıyla basit düzeyde dil yeterliliklerini belgelemek durumundadırlar. Buradaki amaç, Almanya’ya gelecek olan kişilerin, toplumsal hayata iletişimsel olarak daha çabuk adapte olmalarını sağlamaktır.

Bu güne kadar sertifika sınavlarında başarı sağlayarak ailelerine kavuşturan MABİMDİL, özel derslerle bu sınava hazırlanacak olan kişilerin hizmetindedir.

Almanya’daki eşinin yanına gidecek T.C. vatandaşları tarafından, Almanya vizesi başvurusunda bulunurken Almanya Konsolosluğu’na, Almanya aile birleşimi vizesi için gerekli belgeler sunulmalıdır. Almanya Konsolosluğu tarafından belirlenmiş bu belgelerin güncel olmasına dikkat edilmelidir. Almanya aile birleşimi vizesi için gerekli evraklar, Almanya’ya gidiş amacına uygun hazırlanıp Almanya Konsolosluğu’na sunulmalıdır. Belgelerin asılları ve ikişer fotokopileri Almanya Konsolosluğu’na sunulmalıdır.* (Kaynak: Almanya Konsolosluğu Resmi Sitesi http://www.almanyakonsoloslugu.com/almanya-vizesi/aile-birlesimi-vizesi.html ) Bu belgeler arasında dil yeterlilik sertifikası da bulunmaktadır.

A1 İNGİLİZCE KURSU

MABİMDİL, İngiltere Aile Birleşimi Sınavına öğrencileri bireysel olarak veya talep olması haline sınıf bazında hazırlayan kurumdur.

İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI NASIL BİR SINAVDIR..?

Sınav tüm dünyada geçerli bir sertifikaya sahiptir. 18-20 dakika sürer. Sınava iki aday birlikte girer. Sınav konuşma ve dinleme becerilerini sınar.

1 Mayıs 2019'a kadar!

İndirimli Yeni Dönem
Kayıtlarımız Başladı


E-Posta bültene Üye ol

Kayıt Ol
WhatsApp chat